Search Engine Optimization

Are you in the top 3 in the search results?

Did you use the right words on your website?

With the right words search engine optimization, we are increasing your organic traffic.

According to SEOMoz research, organic results are clicked more than PPC results. Did you know that clicks on organic results are 8.5 times higher than clicks on PPC results, and organic traffic leads to 1.5 times more conversions than ad traffic? 

Tanımlama

Ürün veya hizmetleri, sektörü ve rakipleri, hedefleri belirlemek üzere müşterimizi tanıyoruz.

Web Sitesi Denetimi

Sitenizin anlık performansını ölçer, indekslendiğiniz anahtar kelimelerde ki sıramalarınızı tespit ederiz. Sitenizin arama motoru ve kullanıcı dostu olması için web sitenizde ki her sayfayı inceleriz. Sayfalarınızın arama motorlarında taranması ve verimli bir şekilde yorumlanması içeriğinizi arayan kullanıcılara ulaşabilmeniz için uygun anahtar kelimelerde indekslenmesini sağlarız.

Rakip Analizi

Yaptığımız rakip analizleri ile rakiplerinizin yaptığı çalışmaları analiz ediyoruz. Hangi sıklıkla ne tür içerikler yayınladıkları hangi anahtar kelimeleri kullandıkları ve hangi sitelerden backlink aldıkları gibi bilgiler ile çalışmalarımıza yön veriyoruz.

Tüketici Araştırması

Hedef tüketicinin çevrimiçi olarak müşterinin ürün veya hizmetlerini nasıl aradığını araştırırız.

Anahtar Kelime Araştırması

İyi bir SEO kampanyasının temeli doğru anahtar kelimeleri seçmektir. Sunduğunuz ürün ve hizmetlere göre potansiyel müşterilerinizin kullandığı terimleri bulmanıza ve potansiyel trafik ve rekabet arasında doğru dengeyi saptıyoruz. Seçilen anahtar kelimelerin sıralaması seo kampanyalarımızın anahtar performans göstergelerinden (KPI) biridir.

Lokal Arama Motoru Optimizasyonu

Web sayfalarınızın sıralamasını yerel arama sonuçlarında iyileştirmek için yapılan çalışmalardır. Bulunduğunuz veya ürün/hizmet satışı yaptığınız şehir, bölge, alanlar içinde yapılan aramalarda görünürlüğünüzü arttırmayı amaçlarız.

Site içi SEO

Anahtar kelimelerinizin hedeflenmesinde geliştirilmiş alaka düzeyi için öneriler sunmak üzere web sitenizin yapısını, iç mimarisini ve arama motoru algoritmalarında ağırlıklı olan diğer önemli öğeleri analiz ediyoruz. SEO'nun tüm yönleriyle site içi çalışmaları uyguluyoruz.

 • Meta etiket optimizasyonu
 • Anchor metin optimizasyonu
 • Alternatif etiket optimizasyonu
 • Canonical etiket optimizasyonu
 • Robots.txt dosyasının güncellenmesi
 • 301 yönlendirmelerinin doğru uygulanması
 • 404 hatalarının düzeltilmesi
 • Site Haritası eklenmesi
 • Tüm kodların minify işlemleri
 • Mobil Uyumluluk sorunlarının düzeltilmesi
 • Yavaş yükleme sürelerinin azaltılması
 • SSL sertifikası kurulması
 • ve daha bir çok detay...
İçerik Analizi

Arama motorlarında ki son güncellemeler ile içerikler en önemli konuma gelmiştir. Siteniz ile alakalı, özgün, okunabilir, doğru içeriklerin sitenizde yer alması önemlidir. Yinelenen / kopya içeriklerin kaldırılması ve içeriklerinizin arama motorlarına uyumlu hale getirilmesi sitenizin içeriklerini güncelleriz.

Google Search Console

Bir diğer adıyla Google Webmaster aracı web sitenizin durumu hakkında bir çok faydalı bilgi sağlar. Google Search Console kurulumunuzu yapar, sitenizi sürekli takip eder ve manuel müdehale gerektiren durumlarda Search Console aracı ile müdehale ederiz.

İç link Analizi

Sitenizde ki dahili bağlantı yapısı önemlidir. Önem sırasına göre sayfalarınızın iç link yapısını kurgularız.

İçerik Pazarlaması

Tüketiciniz için ilginç ve ilgi çekici içerikler sunuyoruz. İçerik stratejimiz ile ana anahtar kelimelerinizin yanı sıra yan anahtar kelimelerde de görünürlüğünüzü arttırıyor, hedef tüketici kitlenizin okunabilirliği yüksek içeriklerimiz ile daha fazla sitenizde vakit geçirmesini sağlıyor çevresi ile paylaşmasını amaçlıyoruz.

Yapısal Veri / Şema İşaretlemesi

Tüm sayfalarınızın uyguladığımız yapısal veri işaretlemeleri ile zengin snippet (rich snippet) ayrıcalığına sahip olması mümkündür.

Referans (Dış) Link Analizi

Link inşasına başlamadan önce sitenizin eksiklerini görmek üzere dış linklerinizi analiz ediyoruz. Uygunsuz sitelerden alacağınız linkler sitenizi olumsuz etkileyecektir. Bu durumun önüne geçmek üzere sitenize link veren sitelerin sürekli takibini yapıyoruz.

Yüksek Kaliteli Link İnşası

Güven ve puanı yüksek web sitelerinden link almak, sayfalarınızı arama sonuçlarının en üstüne taşıyabilir. Link inşası stratejimiz web sitenizin uzun vadeli sıralamalar için yüksek kaliteli, doğal görünümlü site profillerinden link almanızı sağlar.

Google My Business

SEO'yu etkilediği için işletmenizin konumlarını Google My Business servisine kayıt eder ve sürekli güncel olmasını sağlarız.

Sosyal Medyanın Gücü

Arama ağı pazarlama stratejinizi doğrudan desteklemek ve tüm kanallardan kitlenize ulaşmak için sosyal medya kanallarınızı güncel tutmanızı öneriririz.

Performans Analizi

Kampanyalarımıza yön vermek üzere sitenizin performansını Google Analytics, Yandex metrica, Google Search Console gibi araçlar ile izliyoruz. Hangi anahtar kelime ile kaç kişinin tıklama yaptığını sitenizde ne kadar vakit geçirdiğini ve hemen çıkma oranları gibi tüm verileri Google Data Studio raporlarımızda şeffaf olarak sunuyoruz.

Kullanıcı Deneyimi (UX) İncelemesi

Sitenizin ziyaretçileri müşteriye dönüştürme yeteneğini geliştirmek için ısı haritalarını kullanıyor, Google Etiket Yöneticisi (Google Tag Manager) ile etkinlikleri izliyoruz. Sitenizi kullanıcı deneyimine uygun olarak yeniliyor ve dönüşüm sayılarınızı arttırmayı amaçlıyoruz.

Our References

Over the years we have done amazing works. We think you will love our works that satisfy our customers.

You can see some of our customers, maybe you will be joining them soon.

Customer Testimonials

Our priority is always our customers. We constantly improve our services with the feedback of our customers.

Kosher Certificate

Kosher Certificate

As a successful solution partner, we strive for the growth of our customers. Thank you very much for your valuable comment.

 • Arama Motoru Optimizasyonu
 • Sosyal Medya Yönetimi

Our Partners

We work with the best of our industry internationally to offer innovative, effective and successful results to our customers!

SEO hakkında daha detaylı bilgiye sahip olun!

tanıtım filmini izleyin.