Kosher Sertifikası

Arama Motoru Optimizasyonu - Sosyal Medya Yönetimi

Kosher belgesi musevi inancına uygun olarak üretilmiş ürünleri tescilleyen bir belgedir. İşletmelerde üretim yapılırken tüm aşamaların ve kullanılan malzeme ve hatta ekipmanların musevi inançlarına uygunluğu din adamları(haham) tarafından üretim yerinde kontrol edilir. Ürünlerdeki Koser isareti ürünün derin bir güven oluşturur ve sadece Yahudi inancının insanlar için değil, Müslümanlar da aynı zamanda ürünün% 100 saf domuz olmadığını sağlamak için koşer semboller dikkate alınıyor. Bizlerin ise küresel kosher alanındaki yıllara dayanan tecrübesi ve bilinirliği sizlere pazarınızda güven kazandıracaktır.

-Verilen Hizmetler-

Arama Motoru Optimizasyonu

Sosyal Medya Yönetimi

 

Kosher Sertifikası ile yapılan SEO çalışmasında ilgili kategorilerde daha fazla organik trafik elde edilmesi için çalışmalar yapılmış ve rakiplerinin karşısında arama sonuçlarındaki görünürlüğü ilk sıralara yükseltilmiştir.

Sosyal medya yönetimi hizmetimiz ile markanın görünürlüğü ve rakiplerinin karşısında öne çıkması ön planda tutularak stratejiler hazırlanmış ve düzenli olarak geri dönüşler göz önünde bulundurularak oluşturulacak yeni stratejilerde iyileştirilmelere gidilmiştir. Bu sayede günümüzün en önemli pazarlama mecralarından olan sosyal medyada markanın bilinirliği ve güvenilirliğinin arttırılması sağlanmıştır.

Kosher Sertifikası için hazırladığımız sosyal medya yönetimi stratejisinde öncelikle sektöre özgü en önemli ilke olan şeffaflık ilkesi göz önünde bulundurularak markanın görünürlüğünün artması sağlanmıştır. Bunun yanı sıra oluşturulan stratejide sürekli geri dönüşler dikkate alınarak iyileştirilmelere gidilmiş ve sürekli olarak güncel tutulmuştur.

Referanslarımız

Yıllar içinde muhteşem işler yaptık. Müşterilerimizi memnun eden işlerimizi sizinde seveceğinizi düşünüyoruz.

Müşterilerimizden bazılarını görebilirsiniz, belkide yakında onlara katılırsınız.

Müşteri Görüşleri

Önceliğimiz her zaman müşterilerimizdir. Müşterilerimizin geri bildirimleri ile hizmetlerimizi sürekli geliştiriyoruz.

Kosher Sertifikası

Kosher Sertifikası

Başarılı bir çözüm ortağı olarak müşterimizin büyümesi için çalışıyoruz. Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederiz.

  • Arama Motoru Optimizasyonu
  • Sosyal Medya Yönetimi
Günhan K.
Günhan K.
Kurucu, İkcert.

“1 yıldır süre gelen çalışmalarınız için teşekkürler.”

Partnerlerimiz

Müşterilerimize yenilikçi, etkili ve başarılı sonuçlar sunmak için uluslararası alanda sektörümüzün en iyileri ile çalışıyoruz!

SEO hakkında daha detaylı bilgiye sahip olun!

tanıtım filmini izleyin.

İhtiyaçlarınızı Öğrenmek ve Danışmanlık Almak için Teklif Alın!