Hemen Ara
 Bizi Hemen Arayın

Yazılım

Yeni bir yazılım geliştirirken müşterimize özel geliştirme ortamı sağlıyoruz.

Kullandığınız yazılımları geliştiriyor, günümüz teknolojisine uygun hale getiriyoruz.

Arama Motoru Optimizasyonu uyumlu yazılım seçenekleri ile çarpan etkisini arttırıyoruz.

"Yazılım yeniliği, hemen hemen her tür yenilik gibi, diğer insanlarla işbirliği yapma ve fikirleri paylaşma, oturup müşterilerle konuşma ve geri bildirim alma ve ihtiyaçlarını anlama yeteneğini gerektirir." - Bill Gates

En yeni trendler ve en yeni tekniklerle birlikte tüm platformlar için zarif ve ilgi çekici kullanıcı arayüzleri tasarlıyoruz. Mevcut marka yönergeleri ve kullanıcı tercihleriyle yakından çalışarak son kullanıcıya en düzgün deneyimi sağlayan ürünler üretiyoruz. Yanı sıra size özel içerik yönetim sistemleri (CMS) ile işletmenize uygun olan yazılımı geliştiriyoruz.

B2C ve B2B projelerinizde işletmenize değer katmak için operasyonel yazılımınızı oluşturuyor veya mevcut sistemlerinizi bir sonraki seviyeye güncelliyoruz.

Geliştirdiğimiz; responsive web sitesi, mobil uygulama, içerik yönetim sistemi, kurumsal kaynak planlama (ERP) ve müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) yazılımlarını PHP, MongoDB, MySQL, Bootstrap, Python, Swift ve JavaScript gibi yazılım teknolojilerini kullanarak projenize uygun çözümü sunuyoruz.

Web Sitesi Yazılımı

Web siteniz: responsive, tüm cihazlar ve ekran boyutları ile tam uyumlu, Kullanıcı Deneyimi (User Experience-UX) önem verilecek şekilde kodluyoruz.

Mobil ve SEO uyumlu olacak şekilde isteğinize göre özel tasarım, özel içerik yönetim sistemi (CMS) veya Wordpress altyapısı ile oluşturuyoruz.

Daha Fazlası

E-Ticaret Kurulumu

Elektronik ticaret veya internet ticareti olarak da bilinen e-ticaret, interneti kullanarak mal veya hizmet alımı ve satımı ile bu işlemleri gerçekleştirmek için para ve veri transferi anlamına gelir.

E-ticaret genellikle fiziksel ürünlerin çevrimiçi satılmasını ifade etmek için kullanılır, ancak internet üzerinden yapılan her türlü ticari işlemi de tanımlayabilir.

Daha Fazlası

Özel Yazılım Geliştirme

Özel yazılımlarımız ile her türden firmaya kurumsal kaynak planlama (ERP) ve müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) çözümleri sunuyoruz.

Özel geliştirilmiş yazılımlar; satışlara, pazarlamaya, potansiyel müşterilerinizi izlemenize, müşteri desteğine, liderlere yardımcı olur.

Geliştirilmiş operasyonel verimlilik sağlarken operasyonel maliyetleri azaltır.

Daha Fazlası

Referanslarımız

Yıllar içinde muhteşem işler yaptık. Müşterilerimizi memnun eden işlerimizi sizinde seveceğinizi düşünüyoruz.

Müşterilerimizden bazılarını görebilirsiniz, belkide yakında onlara katılırsınız.

Müşteri Görüşleri

Önceliğimiz her zaman müşterilerimizdir. Müşterilerimizin geri bildirimleri ile hizmetlerimizi sürekli geliştiriyoruz.

Kosher Sertifikası

Kosher Sertifikası

Başarılı bir çözüm ortağı olarak müşterimizin büyümesi için çalışıyoruz. Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederiz.

  • Arama Motoru Optimizasyonu
  • Sosyal Medya Yönetimi
Günhan K.
Günhan K.
Kurucu, İkcert.

“1 yıldır süre gelen çalışmalarınız için teşekkürler.”

Partnerlerimiz

Müşterilerimize yenilikçi, etkili ve başarılı sonuçlar sunmak için uluslararası alanda sektörümüzün en iyileri ile çalışıyoruz!

SEO hakkında daha detaylı bilgiye sahip olun!

tanıtım filmini izleyin.

İhtiyaçlarınızı Öğrenmek ve Danışmanlık Almak için Teklif Alın!